loading

Bazény pre deti z karbón keramiky

Bazény pre deti z karbón keramiky predstavujú ideálny typ bazéna pre rodiny s deťmi. Spomedzi bazénov Compass Pools je to typ Baby Pool. Okrem toho, že je určený pre rodiny s deťmi, je vhodný aj pre neplavcov, prípadne ľudí staršej generácie. Pri tomto type bazéna sa vyzdvihuje hlavne jedna skutočnosť a tým je bezpečnosť. Do bazéna sa vchádza po bezpečných schodoch, ktoré sú umiestnené po oboch stranách bazéna, pri vstupe je možné pridržiavať sa madla. Detské bazény sú obdlžníkového tvaru, dno je zošikmené, ktoré postupne prechádza do hĺbky 88 cm, čo predstavuje maximálnu hĺbku. Okrem spomínaných charakteristík, bazén disponuje ďalšou dôležitou vlastnosťou – jeho povrch je protišmykový a to nielen dno ale aj povrch schodov. Na opačnom konci bazéna sa nachádza príjemná relaxačná zóna.

bazény pre deti

Bezpečné bazény pre deti

Bazény pre deti predstavujú azda ten najvhodnejší priestor na trávenie voľných chvíľ počas letných dní. Nemusíte sa s ním deliť o množstvo ľudí, čím tiež vzniká riziko nevhodnej kvality vody. Vo vlastnom detskom keramickom bazéne si pomocou zabudovanej technológie sami určujete kvalitu vody, ktorej hodnoty sa neustále sledujú a monitorujú. V súčasnosti narastá záujem o bazény so slanou vodou. Ich hlavnou výhodou je pozitívny vplyv na pokožku detí, hlavne pre tie, ktoré trpia rôznymi ekzémami či inými kožnými chorobami.

Súčasťou bazénov Baby Pool môžu byť rôzne doplnkové technológie. Obľúbeným doplnkom pri detských bazénoch je protiprúd umožňujúci plávanie na jednom mieste. Využijete tak bazén okrem hrania sa detí aj vy, dospelí. Umožní vám osvieženie ale aj pravidelný šport a pohyb počas teplých letných dní.

Samočistiace detské bazény

Rozmerovo patria detské bazény k tým menším, sú teda vhodné aj na menšie pozemky. Ich rozmer predstavuje 650 x 240 cm. S objemom 12 m3 vody je však viac než postačujúci pre rodinu s deťmi, umožňujúci šantenie detí, šport aj relax pre vás. Bazény môžu byť vybavené samočistiacim systémom Vantage, ktorý eliminuje nečistoty a baktérie vo vode na minimum.

 

Cenová ponuka
close slider

Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel. číslo (povinné)

Predmet

Vaša správa