loading

Príslušenstvo bazénov

Príslušenstvo pre bazény

Príslušenstvo bazénov Rollo cover
Príslušenstvo bazénov Rollo cover

Medzi príslušenstvo bazénov patria Kryty Rollo Cover. Sú určené pre keramické bazény značky Compass Ceramic Pools. Ide o zabudované prekrytie bazéna, ktoré plní funkciu energetickej efektívnosti a zároveň zabezpečenia keramických bazénov. Tieto prekrytia majú zabudované solárne lamely. Tie zvyšujú teplu v bazéne o štyri až osem stupňov. Je to v závislosti od polohy bazéna, ako aj aké je ročné obdobie.

Vďaka krytom Rollo sa zabraňuje vyparovaniu vody a tepelným stratám. Nosnosť týchto krytov je do štyridsať kilogramov. Bezpečnosť bazéna taktiež umocňuje madlo v radých bazénov XL.

Príslušenstvo bazénov Rollo Cover

Rollo Cover určený pre keramické bazény Delfino obsahuje komoru, v ktorej sa nachádza vodiaci systém s rotujúcimi kolesami. Pri vysúvaní a zasúvení rolety sa lišty prekrytia navíjajú okolo valčeka, ktorý je vyrobený z ocele. Tento mechanizmus je poháňaný trubkovým motorom. Lišty sa ponárajú pod vodu.

Roletové kryty Rollo od spoločnosti Compass sa vyrábajú z PVC, sú odolné voči mechanickým poškodeniam ako aj slnečnému žiareniu.

Prezrite si video, ako funguje kvalitné pochôdzne prekrytie bazéna, ktorú ponúka spoločnosť Delfino, v tomto prípade ide o špeciálnu inštaláciu prekrytia firmou Decks4life:

Cenová ponuka
close slider

Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel. číslo (povinné)

Predmet

Vaša správa