Príslušenstvo bazénov

Príslušenstvo pre bazény

Príslušenstvo bazénov Rollo cover

Príslušenstvo bazénov Rollo cover

Medzi príslušenstvo bazénov patria Kryty Rollo Cover. Sú určené pre keramické bazény značky Compass Ceramic Pools. Ide o zabudované prekrytie bazéna, ktoré plní funkciu energetickej efektívnosti a zároveň zabezpečenia keramických bazénov. Tieto prekrytia majú zabudované solárne lamely. Tie zvyšujú teplu v bazéne o štyri až osem stupňov. Je to v závislosti od polohy bazéna, ako aj aké je ročné obdobie.

Vďaka krytom Rollo sa zabraňuje vyparovaniu vody a tepelným stratám. Nosnosť týchto krytov je do štyridsať kilogramov. Bezpečnosť bazéna taktiež umocňuje madlo v radých bazénov XL.

Príslušenstvo bazénov Rollo Cover

Rollo Cover určený pre keramické bazény Delfino obsahuje komoru, v ktorej sa nachádza vodiaci systém s rotujúcimi kolesami. Pri vysúvaní a zasúvení rolety sa lišty prekrytia navíjajú okolo valčeka, ktorý je vyrobený z ocele. Tento mechanizmus je poháňaný trubkovým motorom. Lišty sa ponárajú pod vodu.

Roletové kryty Rollo od spoločnosti Compass sa vyrábajú z PVC, sú odolné voči mechanickým poškodeniam ako aj slnečnému žiareniu.

Prezrite si video, ako funguje kvalitné pochôdzne prekrytie bazéna, ktorú ponúka spoločnosť Delfino, v tomto prípade ide o špeciálnu inštaláciu prekrytia firmou Decks4life:

Cenová ponuka

Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel. číslo (povinné)

Predmet

Vaša správa