loading

Bazén Aqua

Keramický bazén Aqua

Medzi najmenší avšak svojou dĺžkou ešte stále optimálny keramický bazén Aqua spadá v portfóliu Compass Ceramic Pools medzi úspešné bazénové projekty so širokou klientskou základňou. Bazén Aqua patrí medzi najobľúbenejšie keramické bazény Delfino z produktového portfólia Compass Ceramic Pools Europe. V ponuke nájdete viacero modifikácií tohto bazéna, ktorý môžete presne prispôsobiť podľa vašich predstáv, ako aj veľkosti vášho pozemku. Keramický bazén Aqua je možné prekryť lamelovým prekrytím Rollo Cover, ako aj pochôdznym prekrytím z masívneho exotického dreva Cumaru, kde plne využijete priestor nad bazénom.

Keramický bazén Aqua
Keramický bazén Aqua

Väčšina domácich ale aj zahraničných nehnuteľností nedisponuje veľkými záhradnými priestormi ponúkajúcimi bezpočetné možnosti výberu ľubovoľnej veľkosti či tvaru moderného bazéna. Hlavným parametrom sa pre súčasných klientov stávajú naroky na bezúdržbové samočistiace keramické bazény s automatizovaným zabudovaným vysávaním, ktoré z uživateľov nerobia technický personál ani plavčíka. Dosiahnutie najvyššej úrovne kvality vody aj v malokapacitných bazénoch je vďaka súčasným technológiám pre samočistiace bazény každodennou realitou. Už len historické záznamy starých pánov s vysávačmi pri bazénoch pripomínajú strastiplné rodinné story o tom, kto mal dnes povysávať bazén, lebo už je zas zelený ako žaburina. Hlavne menšie bazény náchylné na prehrievanie boli pre svojich klientov nočnou morou počas užívania cez horúce letné dni alebo ešte lepšie počas dovolenkového obdobia, keď sa o bazén doma nemal kto starať. Takéto takzvané tradičné bazénové riešenia bez samočistiacich technológií vyžadovali pravidelnú starostlivosť v zápase o udržanie aspon opticky čistej vody.

Aby voda v bazéne nebola mikrobakteriologicky závadná je nevyhnutné pravidelné automatizované premiešavanie čistej vydezinfikovanej vody v celom objeme keramického bazéna. Voda sa touto cestou pre karbón keramický bazén Aqua stala nielen opticky ale hlavne mikrobakteriologicky zdravotne nezávadná a úroveň kvality vody v malokapacitných bazénoch môže nepretržite celý rok dosahovať kvalitu pitnej vody.

Keramický bazén Aqua – rozmery

Typ

Dĺžka

Šírka

Hĺbka

Objem

Hmotnosť

Aqua

6,20 m

3,20 m

1,40 m

21 m3

800 kg

Cenová ponuka
close slider

Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel. číslo (povinné)

Predmet

Vaša správa