loading

Vírivky

Vírivka je veľká vaňa alebo malý bazén plná ohriatej vody a slúži pre hydroterapiu, relaxáciu či potešenie. Niektoré z nich majú silné trysky pre masážne účely. Vírivky sú niekedy tiež známe ako kúpele alebo pod obchodným názvom jacuzzi. Sú ideálne na vnútorné, ako aj vonkajšie použitie.

Na rozdiel od typickej vane, vírivka je navrhnutá tak, aby sa používala pre viac ako jednu osobu v jednom čase, mnohé modely sú určené minimálne pre štyri osoby. Horúce vane sú zvyčajne umiestnené vonku, aj keď môžu byť inštalované v uzavretých priestoroch. Tiež, voda v horúcej vani sa nemení pri každom použití.
Vírivky sú zvyčajne zahrievané pomocou elektrického alebo fyzického plynového kotla, alebo aj solárnymi sústavyami pre prípravu teplej vody.

Účinná izolácia výrazne zlepšuje energetickú účinnosť vírivky. vírivkyExistuje niekoľko rôznych štýlov izolácie vírivky: niektorí výrobcovia vyplnili celú skriňu s penou, zatiaľ čo iní izolovali spodnú časť plášťa, vnútro skrine, alebo oboje. Vírivkové čerpadlo a vírivkový ohrievač predstavujú väčšinu spotreby elektrickej energie vo vírivky a líšia sa použitím sily v závislosti od ich veľkosti.

Vírivkové kryty preukázali, že znižujú väčšinu strát, ktoré vznikajú odparovaním z bazéna, keď sa vírivka nepoužíva.

Existuje niekoľko rôznych typov krytov pre vírivky. Niektoré kryty sú lepšie pre izoláciu, a majú vysokú energetickú účinnosť.

Potrubie vírivky sa skladá z:

  • Tlakový systém dodávky vody do trysiek
  • Sací systém vracajúci vodu do čerpadla.
  • Filtračný systém: Niektoré modely používajú oddelené malé 24/7 filtračné čerpadlo, zatiaľ čo iní používajú naprogramované nastavenia hlavných čerpadiel.
  • Indukovaný vzduch: Trysky môžu používať Venturiho efekt, ide o primiešavanie vzduchu do prúdu vody pre ľahší masážny účinok; To si vyžaduje ďalšiu sadu hadíc.
  • Systém ozónu: ozonizácia je doplnok k udržaniu kvalitnej vody, a ak je inštalovaný bude mať svoju vlastnú sadu hadíc a tvaroviek.

Farby víriviek v našej ponuke:

Naša spoločnosť sa venuje predaju veľmi kvalitných víriviek. Ak by ste mali akékoľvek otázky ohľadne víriviek a hydromasážnych bazénov, neváhajte nás kontaktovať.

Cenová ponuka
close slider

Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel. číslo (povinné)

Predmet

Vaša správa