loading

Bazén Fast Lane

Compass Ceramic Pools vymyslel ideálny kompromis medzi dĺžkou bazéna a jeho objemovou veľkosťou. Objemom 43m3 je karbón keramický bazén Fast Lane štandardizovaný ako menší moderný bazén avšak jeho dĺžka 12,2 m umožňuje už plávanie v kľudnej vode.

Keramický bazén Fast Lane 3D má maximálnu dĺžku 21 m. Tento nadštandardný rozmer uspokojí už aj náročných zákazníkov. Je určený pre plavcov, ktorý chcú nerušene trénovať na svojom pozemky, ale aj pre relax a zábavu. Voda je v tomto bazéne vďaka samočistiacemu systému priezračne čistá, majiteľ tohto bazéna sa prakticky nemusí starať o jeho celkovú údržbu. Veľkou výhodou je taktiež aj možnosť prekrytia, čím sa získa časť pozemku nad bazénom pre iné využitie, a je tým umocnená aj jeho bezpečnosť. Karbón keramický bazén Fast Lane od spoločnosti Delfino je možné prekryť aj solárnou lamelou Rollo Cover, ktorá zohrieva vody v bazéne počas noci od 4 do 8mich stupňov. Ide o nadštandardný keramický bazén s pohodlnými schodmi a priestorom pre sedenie a relax. Bazén je možné opustiť na ktoromkoľvek mieste vďaka stupienku po celom jeho obvode, na strane oproti schodom je bazén vybavený dlhším stupienkom pre odpočinok po aktívnom plaveckom výkone. Cena keramické bazéna je veľmi zaujímavá, naša spoločnosť ho ponúka za akciové ceny a to na skladové zásoby.

Je veľmi doležité integrovanie samočistiacich technológii do týchto vačších bazénov nakolko manuálna údržba vačších bazénov si vyžaduje viac času potrebneho napríklad na bežné robotické vysávanie. Karbón keramický bazén Fast Lane je ako ostatné keramické bazény vyrobený keramickou technológiou, ktorá dodáva bazénu maximálnu kvalitu. Má zabudovaný hydrostatický ventil, taktiež má protišmykovú úpravu, čím je dno, ako aj schody bezpečné pre užívateľov bazéna.

Keramický bazén Fast Lane – rozmery

Typ

Dĺžka

Šírka

Hĺbka

Objem

Hmotnosť

XL – Fast Lane 122

12,20 m

2,90 m

1,50 m

43 m3

1500 kg

XXL-Fast Lane 210

21 m

2,90 m

1,50 m

80 m3

3000 kg

Keramický bazén Fast Lane 3D

Cenová ponuka
close slider

Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel. číslo (povinné)

Predmet

Vaša správa