loading

Bazén Trend

Keramický bazén TREND

Keramický bazén Trend je unikátny bazén od spoločnosti Compass Pools. Schody tohto bazéna sú široké a veľmi pohodlné. Predstavuje nadčasový bazén s využitím karbón keramických technológií, ako aj bezdúržbového samočistiaceho systému.

Naša spoločnosť je zameraná na predaj bazénov, ktoré nemusíte čistiť a vyhnete sa tak množstvu problémov s údržbou. Pokiaľ ste mali doma lacný keramický bazén a vrátili ste sa z dovolenky, určite si spomeniete, aké problémy ste mali s jeho vyčistením, keď bol plný “žaburiny” a nečistôt. Keramický bazén Trend má vďaka karbón keramickým a samočistiacim technológiám veľmi úsporný režim na tepelný ohrev vody. Súčasťou keramických bazénov sú aj lamely, kryty Rollo, prekrytie bazéna, ktoré zabraňuje tepelným únikom, ako aj vyparovaniu vody. Voda sa v keramickom bazéne premieša v celom objeme, štandard vody je najvyššej úrovni, vhodný pre malé bábätká.

keramický bazén Trend

Doplnkovou službou k tomuto bazénu sú aj jedinečné prekrytia bazénov spoločnosti Delfino, ktoré majú nosnosť, že udržia aj váš automobil. Tým sa z tohto priestoru stáva bezpečné miesto aj v zimných mesiacoch a môžete ho spokojne využívať.

Ak máte radi pohodlie a plynulý bezúdržbový chod bazéna, určite vám odporúčame systém IQ riadenia keramického bazéna, kde celý proces čistenia, ohrevu vody je riadený automaticky s  použitím aplikácie na váš tablet či mobilný telefón. Kedykoľvek a kdekoľvek si viete nastaviť parametre fungovania vášho bazéna, čo je predstavuje najmodernejšiu technológiu v súčasnosti.

Bazén je v tvare obdĺžnika, ktorý má veľké schody, v nadčasovom dizajne bazénov je to in. Tieto schody majú úpravu proti šmyknutiu sa a majú pohodlný prístup do tohto keramického bazéna. Pohodlný prístup je ak posedeniu, ktoré je určené na relax. Bazén Compass má väčšie rozmery, čiže je vhodný na hranie sa a taktiež aj na športové aktivity.

Plusy keramického bazéna TREND

  • stupienok okolo celého bazéna
  • madlo pre zvýšenie komfortu pri výstupe
  • zabudovaný hydrostatický ventil
  • schody, ako aj dno tohto bazéna majú úpravu proti šmyknutiu sa

Aké rozmery má bazén Trend?

Typ

Dĺžka

Šírka

Hĺbka

Objem

Hmotnosť

Trend

8,30 m

3,60 m

1,50 m

36 m3

 1100 kg

Cenová ponuka
close slider

Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel. číslo (povinné)

Predmet

Vaša správa