loading

BAZÉN BABY POOL

Keramický bazén Baby Pool je bazén vyrábaný na Slovensku spoločnosťou Compass Ceramic Pools Europe v Senci. Ako už názov naznačuje je to bazén, ktorý je vhodný najmä pre tých menších, ale aj dospelých a ľudí,  ktorí sú menej zdatní v plávaní. Maximálna hĺbka tohto karbón keramického bazéna je osemdestiatosem centimentrov. Keramický bazén Baby Pool je vhodný na pozemky s menšou rozlohou a ideálny na hranie sa vo vode. Tvar bazéna je geometrický a má šikmé dno. Bezpečnosť bazéna je posilnená protišmykovým dnom, ako aj schodov bazéna.

keramický bazén Baby Pool
Keramický bazén Baby Pool

Tak ako každý keramický bazén aj tento je vyrobený najmodernejšími technológiami na trhu. Základom bazéna je keramické jadro s použitím dvanásťvrstvovej technológie a uhlíkových vlákien. Tento na pohľad menší bazén je technologickým unikátom, ktorý vďaka samočistiacemu systému dostal prívlastok bezúdržbový bazén. Voda v bazéne sa čistí sama a jej kvalita dosahuje štandard vody určenej na pitie, čo je veľkým prínosom najmä pre deti. Vďaka tomuto systému sa zabraňuje množeniu baktérií v celom objeme karbón keramického bazéna Baby Pool.

Doplnkovou výbavou pre keramický bazén Baby Pool je IQ systém ovládania bazéna. Je to nadčasová technológia, ktorá umožňuje ovládanie bazéna na diaľku. Stiahnutím aplikácie do vášho mobilu, alebo tabletu viete nastavovať parametre bazéna a jeho doplnkového príslušenstva. Svoj keramický bazén si môžete prekrytiť terasovým, alebo lamelovým prekrytím. Terasové prekrytie bazéna má nosnosť cez 2000 kg, ktoré oceníte najmä ak chcete využiť priestor bazéna, ak ho nemáte napustený, neprídete tým o túto časť pozemku. Lamelové prekrytie má nosnosť 2 dospelé osoby, avšak je veľmi elegantné s aickým systémom, ktoré taktiež zabraňuje vyparovaniu vody, ako aj tepelným stratám pri vyhrievaní bazéna.

Na výber máte aj z rôznych farieb, ktoré sú taktiež nadčasové a elegantné. Ide o 3D farby s holografickým efektom, ide o farby NOVA a Cyber farby. Výberom farby príjemne doladíte aj okolie bazéna.

Cena bazéna Baby Pool je rôzna v závislosti od jednotlivých stupňov výbavy. Momentálne na keramické bazény prebieha akcia, preto nepremeškajte túto príložitosť nakúpiť skladové bazény s veľkými zľavami.

Keramický bazén Baby Pool patrí do produktovej rady karbón keramických bazénov, ktorú spoločnosť Delfino ponúka. Tieto bazény sú spolu s nerezovými bazénmi titulované majstrami sveta bazénov.

Keramický bazén Baby Pool – rozmery

Typ

Dĺžka

Šírka

Hĺbka

Objem

Baby pool

6,52 m

2,40 m

0,88 m

12 m3

Cenová ponuka
close slider

Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel. číslo (povinné)

Predmet

Vaša správa