loading

Bazény

Určite budete s nami súhlasiť, že nič nie je krajšie ako v záhrade dominujúci osvetlený bazén. A možnosť ktorúkoľvek hodinu do neho skočiť, či už je večer, alebo ráno. Súčasným trendom sú bezúdržbové bazény Delfino, ktoré sa stali populárne v celosvetovom meradle, pretože v dnešnom uponáhľanom období, kedy je každý z nás maximálne zaneprázdnený, si vážime každú voľnú chvíľu strávenú s rodinou či priateľmi a nemusíme ten čas tráviť údržbou, čistením bazéna.

Keramické bazény

Bazény DelfinoV našej ponuke nájdete keramické bazény vyrobené na báze keramiky a karbónu, čo svedčí o vysokej životnosti a kvalite produktu a karbón má funkciu bazén spevniť, čiže je potom ľahšia manipulácia s ním. Nie je nutné bazény podbetónovať a nie je ani potrebná nijaká iná stavebná úprava. Bazén sa dovezie vcelku a vloží sa do pripravenej jamy. No, uznajte, aké jednoduché!

K moderným bazénom patrí aj príslušenstvo, a záleží len na vašich požiadavkách a potrebách, aké si vyberiete.
Tak napríklad obľúbený protiprúd je veľmi žiadaný, hodí sa najmä do bazénov s menším rozmerom, stačí ho zapnúť a môžete plávať do úplného vyčerpania. Populárne je aj osvetlenie, ktoré dodá príjemnú atmosféru hlavne vo večerných hodinách.

Inováciou prešli aj farby keramických bazénov, máte možnosť si vybrať so špeciálnych, ručne nanášaných farieb s drobnými ligotavými časticami, ktoré vytvárajú neuveriteľné farby vplyvom slnečných lúčov. Farby pripomínajúce to najčistejšie more v Karibiku či Polynézii!

Nerezové bazény

Naše nerezové bazény patria k tým najkvalitnejším na svete. Ide o najušľachtilejšiu oceľ používanú aj v chirurgii, životnosť týchto bazénov presahuje až 120 rokov. Ide o materiál odolný voči vlhku, bazénovej chémie aj vonkajším vplyvom.

Takže zostáva už iba na vás a na vašich predstavách, ktorý bazén bude najvhodnejší. Radi vám poradíme pri osobnom stretnutí. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.

Cenová ponuka
close slider

Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel. číslo (povinné)

Predmet

Vaša správa