loading

Syntetické terasy

Syntetické terasy sú vyrobené z nového, moderného materiálu. Jedná sa o 100%-ný syntetický materiál zhotovený z odolnej tuhej peny. Jeho dizajn však pripomína drevo.

Syntetické terasy majú oproti klasickým dreveným množstvo výhod:

  1. Sú odolnejšie ako drevené, ich kvalita ani vzhľad sa vplyvom slnečného žiarenia nemenia.
  2. Ich kvalita a vzhľad sa nemenia ani vplyvom poveternostných podmienok ani vplyvom dažďa a vody
  3. Boli pôvodne vyvinuté k bazénom, keďže majú nulovú nasiakavosť
  4. Sú protišmykové, takže ani pri mokrom povrchu nehrozí pošmyknutie
  5. Neobsahujú žiadne triesky, takže sa kľudne po nich môže chodiť bosou nohou, čo sa najviac ocení v okolí bazéna
  6. Sú ekologické, keďže na jeho výrobu nie je potrebné žiadne drevo, sú na 100% recyklovateľné
  7. Jednoduchá údržba, stačí terasu vystriekať vodou s vysokotlakovým čističom, nie je nutná starostlivosť ako natieranie, lakovanie a podobne.

Moderný dizajn syntetických terás je ideálny pre súčasného človeka, ktorý si váži každú voľnú chvíľu, a nemusí ju tráviť údržbou a prácou. Veď terasa má slúžiť ľuďom a nie naopak. Unikátny systém syntetických terás umožňuje montáž bez toho, aby bolo vidno čo len jednu skrutku. Ani okrajové lišty pri ukončeniach skrutky neobsahujú, teda lepšie povedané, nie sú viditeľné. Táto skutočnosť len dodáva na atraktivite tohto priestoru. Okrem samotnej terasy je možné vyrobiť na zákazku aj kvetináče podľa vašich požiadaviek, ktoré sa zhotovia z rovnakých syntetických dosiek ako samotná terasa.

Syntetická terasa

K dispozícii máme 10 farebných odtieňov syntetických dosiek. Nájdete tu imitácie dreva od najsvetlejšieho (bielený dub) až po tmavohnedú farbu, štruktúra dreva je viditeľná. Takisto ponúkame moderné atraktívne farby ako je sivá a biela.

Farebnosť syntetických terás sa ani po rokoch nemení vplyvom vonkajšieho prostredia, poskytuje sa až 10 ročná záruka. Nehrozí, že materiál napadnú škodcovia ako napríklad červotoče, taktiež je tento moderný materiál odolný voči hnilobe a plesniam. Máte tým istotu, že vám terasa vplyvom vody z bazéna, alebo napríklad pod kvetináčom, ktorý sa často zalieva, nezmení svoju kvalitu.

Cenová ponuka
close slider

Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel. číslo (povinné)

Predmet

Vaša správa