loading

Prečo samočistiaci bazén? Praktické rady

Samočistiaci bazén

Ako už z názvu vyplýva samočistiaci bazén je bazén, ktorý sa čistí sám. Čo je príznačné pre samočistiaci bazén a aké sú jeho výhody?

Prečo samočistiaci bazén?
samočistiaci bazén

Otázka: prečo samočistiaci bazén namiesto tradičného katastrofálneho bazénového septiku alebo zelenej žumpe, ktorá vás privíta doma po každej dovolenke, keď sa nenájde nikto kto vám tradičnú bazénovú stoku nepovysáva, keď ste odcestovaní, alebo tak vyčerpaní z práce, že už jednoducho nevládzete robiť tajterlíka okolo zelenej bačoriny nazvanej ,,bazén,,?

Táto otázka vám poskytla aj odpoveď.

Prečo sa teda rozhodnúť pre samočistiaci bazén

Bazény vysokej kvality s bezúdržbovým systémom

Keramický samočistiaci bazén od spoločnosti Delfino predstavuje maximálnu kvalitu na trhu bazénov.

Nikdy nezabudnete na lacné časom prekonané varianty takzvaných bazénov. Nedá sa totiž zabudnúť, keď každý rok napúšťate svoj neuveriteľne výhodne kúpený najlacnejší bazén na svete s vedomím, že ho budete aj tento rok aspoň pár krát zasypávať kvantom agresívnej chémie, na ktorú už nie len vaše deti ale aj vy sám máte alergie…. Trasiete sa už pri napúšťaní, či sa už zajtra zas tá krásna voda zlomí a začne kysnúť.

Zas budete okrikovať svoje deti, aby si umývali nožičky, lebo po každom jednom dni užívania vašeho lacného bazénu je dno plné nečistôt, trávy, piesku, chrobákov, mušiek, komárov. Všetok biologický materiál na dne bazéna musíte buď denno denne vysávať, alebo ho musíte zasypávať chemikáliami a žieravinami zabíjajúcimi všetko živé vo vode. Samočistiaci keramický bazén vás zbaví starostí, ktoré sú spojené s údržbou bazéna.

Tradičné bazény za 12000eur si môže síce dovoliť v dnešnej dobe už takmer každý pracujúci človek, ktorý ku svojej práci potrebuje pridať ešte aj starostlivosť o bazén namiesto starostlivosti o svoju manželku či deti.

Každý klient so skúsenosťou, alebo aspoň objektívnymi informáciami o spôsobe starostlivosti a prevádzky exteriérového bazéna vám určite potvrdí, že mať bazén môže byť tak splneným snom, ako aj splnenou nočnou morou.

Aby sa váš bazén nestal vašou nočnou morou a ďalšou starosťou je jednou cestou vybudovanie systému pre samočistiace bazény.

Čo je to samočistiaci bazén od spoločnosti Compass vám radi ukážeme na našich stránkach www…… a veľmi radi sa s vami stretneme aj osobne, aby sme vám mohli vysvetliť všetko, čo vás na tému bazén bude zaujímať.

Unikátne prekrytie keramického bazéna od spoločnosti Agor pre samočistiaci bazén:

Ako by nemal vyzerať bazén? Prezrite si fotogalériu, prečo sa rozhodnúť pre samočistiace systémy a ako by sa bazén nemal budovať:

Cenová ponuka
close slider

Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel. číslo (povinné)

Predmet

Vaša správa