loading

Bazén Vogue

Keramický bazén Vogue

Keramický bazén Vogue od spoločnosti Compass získal svoje dominantné postavenie na svetovom trhu. Bolo veľmi dôležité definovať základné požiadavky súčasných klientov na moderné bazény.

Moderná architektúra pracuje v súčasnosti s technologickými riešeniami, ktoré spĺňajú nie len designový parameter výberu, ale aj technicko uživateľské predpoklady s dlhodobou spoľahlivosťou. Tento bazén disponuje dvomi schodiskami pre vstup a 3 zóny určené na relax. Schody, ako aj dno bazéna sú ako pri každom keramickom bazéne protišmykové, čím je zvýšená bezpečnosť plavcov. Keramický bazén Vogue od spoločnosti Compass má dlžku od 7,22 m do 8,25 m.

Keramický bazén Vogue

Hlavným atribútom pre moderné bazény je ich nadčasový design s dlhodobou životnosťou. Súčasné stavebníctvo v Európe dosahuje priemernú životnosť stavby 120rokov. Z tohto dôvodu sa vyrábajú samočistiace karbón keramické bazény Compass Ceramic Pools ako aj nerezové bazény Berndorf a bazény v ľubovoľných rozmeroch i tvoroch zo striekaného pohľadového betónu.

Všetky spomínané technologické verzie bazénov sú štandardy pre samočistiace bezúdržbové bazény s dezinfekčnými systémami na báze výroby pitnej vody. Voda je vďaka tejto technológii krásne čistá, majiteľom týchto bazénov takmer úplne odpadnú starosti s jeho čistením.

Pokiaľ klientov zaujímajú riešenia pre účely s najprísnejšími hygienickými parametrami, tak je tu pre samočistiace karbón keramické bazény, nerezové bazény ako aj betónové bazény systém so švajčiarskou industrialnou technológiou dezinfekcie na báze alkacitov v kombinácii s elektronickým prepieraním a elektronickým riadením sto percentnej vodnej hladiny. Veľmi dobrým doplnkom pre keramický bazén Vogue je IQ systém riadenia bazéna.

Pokiaľ zvažujete formu ako vybudovať samočistiace karbón keramické bazény vrátane ideálne rozmiestenej zóny pre regeneráciu a oddych vychádzajú ako ideálne riešenia karbón keramické bazény Vogue od Compass Ceramic Pools EUROPE.

Keramický bazén Vogue 3D

Keramický bazén Vogue – rozmery

Typ

Dĺžka

Šírka

Hĺbka

Objem

Hmotnosť

Vogue 71

7,22 m

3,65 m

1,09 – 1,66 m

26 m3

900 kg

Vogue 82

8,25 m

4,25 m

1,09 – 1,75 m

36 m3

1100 kg

Cenová ponuka
close slider

Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel. číslo (povinné)

Predmet

Vaša správa