loading

Zimné plachty

Zimné plachty na prekrytie bazénov predstavujú ideálnu ochranu vášho bazéna mimo letnú sézonu. Ich dizajn a kvalita sú výsledkom práce a skúseností viac než 40 rokov. Životnosť zimných plácht presahuje až 20 rokov. Táto efektívna ochranná plachta je priamo prispôsobená rozmeru vášho bazéna a aj druh uchytenia sa volí na konkrétny typ bazéna. Záleží od toho, čo sa v jeho okolí nachádza, o čo sa plachta najlepšie prichytí. Môže to byť trávnik, betón, dlažba ale aj terasová doska. Výhodou tento ochrany je, že zachytí lístie a iné rôzne nečistoty, avšak prepustí dažďovú vodu. Tá sa potom nehromadí na povrchu a nezaťažuje ju svojou váhou. Ďalšou výhodou zimných plácht je ich jednoduchá uskladniteľnosť počas sezóny, jednoducho sa poskladajú a odložia. Vyznačujú sa vysoko kvalitným materiálom, ktorý je odolný voči oderu a ani vplyvom každodenného pôsobenia vonkajších vplyvov sa ich kvalita nemení, o čom svedčí aj životnosť 20 rokov.

Kvalitné zimné plachty na bazény

Ako sme už spomínali, uchytenie plácht môže byť rozličné, ukotviť sa dajú do trávnika, betónu, dlažby aj do terasovej dosky. Vyrábajú sa teda s rozličnými úchytmi a tiež v prevedení Super Deluxe. Toto prevedenie zahŕňa vystužené popruhy priečne aj pozdĺžne po celom povrchu plachty. Zimná plachta sa vyrába tak, aby presahovala celý obvod bazéna o 30 cm, aby prekryla aj krajovky a palubovky. Popruhy držia plachtu natiahnutú, napnutú, nevzniká tu riziko odtrhnutia ani pri silnom vetre.zimné plachty

Čo sa týka látky, je vyrobená z pevného tkaného materiálu, ktorý je odolný voči UV žiareniu, jeho farba je v čierno-zelenom prevedení. Jej ukončenie popruhom je tiež zeleno-čiernej farby. Ten je prešitý až trojnásobne, materiál je odolný aj voči hnilobe, čo svedčí o nadštandardných pevnostných vlastnostiach plachty. Popruhy sú na povrchu plachty rozdelené každých cca. 1 až 1,5 m s kotvením do terénu, dlažby alebo betónu.

Montáž ani demontáž ochrannej plachty je nenáročná, nevyžaduje si profesionála.  

Cenová ponuka
close slider

Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel. číslo (povinné)

Predmet

Vaša správa