loading

Prekrytie bazénov

Prekrytie bazéna z exotického dreva

Prekrytie bazénov z exotického dreva Cumaru od spoločnosti Delfino predstavuje kvalitné prekrytie z masívneho exotického dreva, vďaka ktorému získate niekoľko výhod.

Cumaru

Veľkou výhodou pochôdzneho prekrytia Delfino je v tom, že pokiaľ nepoužívate váš bazén napríklad v zimných mesiacoch, plochu bazéna tak môžete plne využiť. Ide o pochôdzne terasové prekrytie, čím plocha nad bazénom získa eleganciu a štýl. Nosnosť týchto prekrytí je viac ako 2000 kilogramov, čím doslovne na tejto ploche môžete zaparkovať aj váš automobil. Ďalšou výhodou je samozrejme aj to, že zvýšite bezpečnosť vás aj vašej rodiny pred prípadným pádom.

Ďalším benefitom prekrytia bazéna od spoločnosti Delfino je zabraňovanie tepelným stratám, ako aj vyparovaniu vody v bazéne. Taktiež chráni váš bazén pred znečistením, napadaním nečistôt a listov do vášho bazéna. Tieto prekrytia poskytujeme pre keramické bazény značky Compass, ako aj nerezové a ďalšie typy bazénov.

Prekrytie Cumaru je vysúvané pomocou motorčeka vedľa plochy bazéna a je vo výške 20 centimetrov. Celý systém sa ovláda veľmi jednoducho prostredníctvom diaľkového ovládania. Samozrejmosťou je toto pôchodzne terasové prekrytie bazéna Delfino prispôsobiť vašim potrebám, kde sa dajú prispôsobiť materiály aj farby, aby čo najviac vyhovovali všetkým požiadavkám zákazníkov.

Prekrytie bazénov Cumaru vám umožní využívať plochu bazéna ako terasu, kde môžete spokojne sedieť s celou rodinou a tešiť sa z peknej a elegantnej terasy. Okrem tohto materiálu spoločnosť Delfino poskytuje aj celý rad ďalších materiálov ako smrekovec, jaseň, sapelli a ďalšie.

Riadime sa heslom náš zákazník, náš pán, preto možnosti a nastavenie sú vysoko prispôsobiteľné, ovládanie môže byť plne zaizované, prípadne manuálne, čím dokážeme prispôsobiť cenu rozpočtu zákazníka.

Zaujímavou alternatívou k týmto produktom sú lamelové kryty Rollo Covers. Ide o unikátne prekrytie so solárnou lamelou od spoločnosti Compass, ktorá vďaka solárnym kolektorom dokáže ohrieť vodu v bazéne o niekoľko stupňov. Toto prekrytie bazénov je tiež ovládané motorčekom, jeho nosnosť je jedna dospelá osoba. Ide taktiež o veľmi elegantné prekrytie, ktoré sa taktiež dá prispôsobovať požiadavkám zákazníkov. Pokiaľ by ste mali akékoľvek otázky k týmto produktom, neváhajte nás kontaktovať.

Galéria prekrytia bazénov:

Pergolové prekrytie bazénov SUN

Cenová ponuka
close slider

Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel. číslo (povinné)

Predmet

Vaša správa