loading

Bazénové rolety

Ponúkame vám bazénové rolety špeciálne vyrábané pre bazény Compass a Berndorf. Hlavným technickým prvkom bazénových roliet, ktoré sú špeciálne vyrábané pre keramické bazény Compass a Berndorf je lamela. Ich konštrukcia je uzavretá komora, ktorá je umiestnená na hladine vody v bazéne, to znamená, že na hladine pláva. Bazénové rolety sú vyrobené z PVC alebo z polykarbonátu.

Už pred 10 rokmi firma vyvinula svoj vlastný navíjací systém, ktorý neustále inovuje a robí ho bezpečnejším. Lamelové rolety sú v súlade s bezpečnostnou normou NF P90-308, čo znamená, že nový profil lamiel je silnejší, je napustený väčším objemom vzduchu a tým je nepotopiteľný a dokonca jeho nosnosť je taká vysoká, že unesie hmotnosť dospelého človeka, aj detí.

Bazénové rolety pre bazény Compass a Berndorf sú vhodné pre vonkajšie aj vnútorné bazény, ich systém je doplnený navíjacím mechanizmom a riadiacou jednotkou, ktorá sa ponúka v dvoch variantách. Obe sú vybavené spínačom s troma tlačidlami a takisto diaľkovým ovládaním. Ak hľadáte lacnejšiu verziu, máme pre vás v ponuke aj ekonomickejšie manuálne riešenie.

11
Bazénové rolety

POHODLIE

Lamelové prekrytie je atraktívnym estetickým prvkom, tvorí dôležitú súčasť bazénového prostredia a okolia. Jeho dizajn je moderný a nadčasový. K jeho výhodám patrí aj to, že minimalizuje vaše starosti s údržbou, pri prekrytí eliminujete nánosy lístia a iných nečistôt do bazéna. Inou výhodou je, že v uzavretých priestoroch sa znižuje zápach chlóru a chémie vo vnútorných bazénoch a v neposlednom rade aj to, že si predĺžite kúpaciu a plaveckú sezónu.

Vďaka diaľkovému ovládaniu je manipulácia veľmi pohodlná a komfortná.

ŠETRÍ NÁKLADY

Bazénovým prekrytím ste schopný ušetriť až 80% nákladov na ohrev vody, okrem toho až 60% nákladov na spotrebu bazénovej chémie a vody. Náklady výrazne ušetríte aj na systém odvlhčovania vnútorných bazénov.

TECHNOLOGICKÝ SYSTÉM

Lamelové prekrytia sa stávajú čoraz viac rozšírenejšou možnosťou zakrytia hlavne pre ich vysokú trvácnosť, funkčný nekomplikovaný systém a moderný dizajn. Tento komfortný technologický systém prekryje celú hladinu bazéna a hlavne, nie je nutná montáž vodiacich líšt na bokoch či stenách bazénov, ani žiadnych lán alebo iných doplnkových materiálov. Lamelové prekrytia je možné umiestniť na vonkajšie aj vnútorné bazény akýchkoľvek rozmerov a typov.

 

Cenová ponuka
close slider

Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel. číslo (povinné)

Predmet

Vaša správa