loading

Nerezové bazény

Pokiaľ vás zaujíma aké bazény prekonávajú všetky hranice ľudského života, tak sú to jednoznačne nerezové bazény z ušľachtilej ocele Berndorf.

Nerezové bazény a ich výhody

Pre bazény je nevyhnutné používať ušľachtilú oceľ najvyššej kategórie odolnosti nakoľko dezinfekčné systémy pôsobia na krištalickú mriežku rozkladne, čím by pri nižšej, lacnejšej kategórii ocele dochádzalo ku korózii povrchu materiálu. Nerezové bazény sú nekorodujúce.

nerezový bazén

Ušlachtilá oceľ Berndorf patrí medzi najkvalitnejšie oceľové materiály na svete. Nerezové bazény Berndorf sa vďaka najvyššej kvalite používaných materiálov dostali medzi najexkluzívnejšie bazény na planéte s jednoznačne najdlhšou životnosťou presahujúcou až sto dvadsať rokov.

Chirurgická oceľ je hygienicky najspoľahlivejší materiál používaný pre sterilné prostredie vyžadujúce absolútne nekompromisné hygienické parametre, čo je príznačné pre nerezové bazény.

Bazény Berndorf využívajú antibakteriálne vlastnosti povrchov z ušlachtilej ocele v bazéne ľubovoľných tvarov aj veľkostí.

Kreatívna architektúra si často vyžaduje riešenia najrôznejších tvarov bežne veľkostí od pätnásť až do päťdesiat bežných metrov. Hotelové aplikácie sú charakteristické rôznorodou tvarovou kompozíciou prevažne do maximálnej dĺžky dvadsať päť bežných metrov.

nerezový bazén

Aquaparkové projekty však môžu v neuveriteľnom tvarovaní dosahovať bežné dĺžky presahujúce päťdesiat bežných metrov. Automatizované zabudované samovysácie systémy sú pre nerezové bazény štandardom pri náročných projektoch vo verejných prevádzkach, kde hygienické predpisy jednoznačne determinujú mikrobakteriologické štandardy pre bazény, aby boli klasifikované ako zdravotne nezávadné. Zdravotná nezávadnosť je vo verejných prevádzkach monitorovaná štátnou hygienickou normou. Dôležitou je pre túto normu mikrobakteriologická nezávadnosť vody, transparentnosť a mechanické znečistenie.

Štátna hygienická norma pre nerezové bazény vo verejnej prevázke odporúča používanie prelivových technológii v kombinácii s mikrobakteriologickou dezinfekciou na báze trojzložkovej chémie.

Nerezový bazén má alkacitné dezinfekčné systémy, čo sú technológie bežne používané na výrobu pitnej vody. Tento spôsob dezinfekcie zabezpečí v kombinácii s vysoko účinnými filtračnými setmi Triton kvalitu na úrovni pitnej sladkej vody.

Pre viac informácii ohladom dezinfekčných antibkteriologických systémov nás môžete kontaktovať telefonicky +421 948 026460 alebo mailom delfino@delfino.sk a na našom osobnom stretnutí v priestoroch nášho expa Delfino na Galvániho 7 v Bratislave vám veľmi radi poskytneme všetky detailné informácie, ktoré vás budú zaujímať.

Nerezový bazén v realizácii – technológia River Flow Wall

Cenová ponuka
close slider

Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel. číslo (povinné)

Predmet

Vaša správa