loading

Keramické bazény Compass

Bazény Compass a ich trendy

Medzi najkvalitnejšie bazény na trhu sa jednoznačne dajú považovať keramické bazény Compass, ktoré majú samočistiaci systém.

Medzi aktuálne trendy patria moderné bazény so bezúdržbový bazén, keramické bazény compasszabudovanými technológiami pre samočistiace bazény. Takýto bazén vám prevratne zmení formu užívania a údržby bazéna. Samočistiace bazény boli hlavnou témou mnohých špičkových výrobcov technológií pre bazenárske použitie.

Medzi moderné bazénové technológie môžeme jednoznačne radiť takých velikánov ako sú spoločnosti pre industriálne technológie čistenia vody Bezgo Swiss špecializujúca sa na výroby pitnej vody pre industriálne použitie a bazénové aívne systémy prepierania filtrácie.

Jeden z najlepších výrobcov pre samočistiace bazény v Severnej Amerike je spoločnosť Paramount s technológiami Vantage pre aizované samočistiace bazény.

Keramické bazény Compass Pools od spoločnosti Delfino sa odlišujú od svojich konkurentov kvalitou, životnosťou a exkluzivitou. Tieto bazény využívajú najmodernejšie technológie, aké sa na svete nachádzajú. Výrobca týchto bazénov spoločnosť Compass využíva na výrobu keramických bazénov jedinečnú karbón-keramickú technológiu, ktorá sa taktiež využíva v leteckom a kozmickom priemysle, športe, ako aj ďalších odvetviach. Samotný keramický bazén má dvadsať ročnú záruku na osmózu, teda presakovaniu vody samotným bazénom.

Treba podotknúť, že vďaka použitie samočistiach technológií sa z vášho bazéna stáva bezúdržbový, čím ušetríte veľké množstvo hodín pri čistení. Celkovo sa tento čas zníži na asi patnásť minút za týždeň.

Bazény Compass majú možnosť použitie aj príslušenstva IQ systém ovládania bazéna. Je to systém, ktorý sa ovláda mobilom, alebo tabletom a na diaľku ovládate jeho funkcie. Máte tak možnosť kedykoľvek z akéhokoľvek miesta skontrolovať parametre vášho keramického bazéna.

Životnosť karbón keramického bazéna od spoločnosti Delfino je viac ako 80 rokov. Je možné v ňom použiť unikátne Cyber Farby, Nova farby ako aj farby Bi-Luminite. Získate ním unikátny žiarivý povrch s holografickým, ako aj 3D efektom.

Pokiaľ by ste mali otázky v súvislosti s bezúdržbovými karbón keramickými bazénmi neváhajte nás kontaktovať, veľmi radi vám odpovieme.

Yacht pool

Bazén, ktorý má zabudovanú vírivku

bazén Yacht Pool

FUN

Najpopulárnejší keramický bazén

bazén FUN

Briliant

Obľúbený bazén, má elegantný dizajn a ovplýva účelnosťou

bazén Briliant

X-Trainer

bazén XTrainer

Bazén s jednoduchým a moderným dizajnom

Java

bazén Java

Keramický bazén s veľkým priestorom

Riverina

bazén Riverina

Zaoblený keramický bazén so zabudovaným schodiskom

Vogue

bazén Vogue

Symetrický keramický bazén, obsahuje lavicové sedenie

Baby Pool

bazén Baby Pool

Keramický bazén určený pre deti a neplavcov

Aqua

bazén Aqua

Keramický bazén určený pre hry na malom priestore

Fast Lane

bazén Fast Lane

Keramický bazén pre aktívnych, ako aj reakreačných plavcov

Trend

bazén Trend

Keramický bazén so širokými a pohodlnými schodmi

Cenová ponuka
close slider

Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel. číslo (povinné)

Predmet

Vaša správa