loading

Moderné bazény Compass Pools a Berndorf

Naša spoločnosť ponúka vo svojom portfóliu moderné bazény a to keramické bazény Compass Ceramic Pools, ako aj nerezové bazény značky Berndorf. Oba druhy bazénov patria medzi najvyššiu kvalitu na trhu a vyznačujú sa veľmi vysokou životnosťou.

Moderné bazény Compass

Bazény Compass majú svoj pôvod v Austrálii a patria medzi obľúbené miesta pre relaxáciu a plávanie u niekoľkých desiatok tisíc spokojných zákazníkov. Základom týchto bazénov je karbón keramická technológia, ktorú používa aj NASA pri opláštení raketoplánov. Vďaka moderným technológiám je ovládanie a údžba keramických bazénov veľmi jednoduchá. Medzi tieto technológie patria samočistiaci systém Vantage, IQ systém ovládania bazéna, hydraulické systémy, taktiež je možné ich vybaviť kvalitným prekrytím, ako kopulovým, lamelovým, pochôdznym a taktiež protiprúdom, salinátormi a mnohými ďalšími. Životnosť keramických bazénov predstavuje viac ako 80 rokov, zákazníci majú na výber z mnohých druhov a tvarov.

Moderné nerezové bazény Berndorf

Nerezové bazény z nášho portfólia predstavujú absolútne najvyššiu kvalitu na trhu. Sú vyrábané na mieru, presne podľa požiadaviek zákazníka, kde základ tvorí antibakteriálna nerezová oceľ Berndorf. Je možné ich vybaviť technológiou Infinity, kde hladina bazéna opticky nekončí a vytvorí sa tým veľmi elegantný dojem. Životnosť nerezových bazénov je viac ako 120 rokov.

Keramické, ako aj nerezové bazény pri použití samočistiacich technológiu majú kvalitu vody na najvyššom štandarde, teda predstavujú štandard pitnej vody.

Ak by ste mali akékoľvek otázky ohľadne moderných bazénov neváhajte nás kontaktovať.

Fotogaléria moderných bazénov

Cenová ponuka
close slider

Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel. číslo (povinné)

Predmet

Vaša správa