loading

Keramický bazén Lagoon

Keramický bazén Lagoon patrí do portfólia bazénov značky Compass Pools. Predstavuje novinku roka 2017 a patrí medzi špičkové bazény vo svojej triede. Má univerzálny tvar a svojimi rozmermi je vhodný pre šport, rekreáciu, ale aj hry. Pri výrobe tohto bazéna sú použité najmodernejšie karbón keramické technológie, ktoré sa taktiež používajú pri opláštení raketoplánov.

Bazén Lagoon má pozvoľné schody na dvoch stranách bazéna, kde sa nachádza aj priestor pre relaxáciu. keramický bazén LagoonSpoločnosť Delfino ponúka k tomuto keramickému bazénu filtráciu DESCON úplne zdarma, k čomu Vám taktiež pribalí aj podsvietenie bazéna.

Keramický bazén Lagoon je taktiež možné vybaviť kvalitným príslušenstvom, ako napríklad samočistiaci systém, IQ systém ovládania bazéna, ale aj kvalitným prekrytím. Samočistiaci systém Vantage ušetrí svojmu majiteľovi veľké množstvo času pri čistení bazéna, napr. vákuovým vysávačom, kde sa Vám nestane, že sa vrátite z dovolenky a bude Vás v bazéne čakať veľké množstvo baktérií a nečistôt. Voda sa vďaka tomuto systému čistí v celom objeme bazéna a s použitím kvalitnej filtrácie a hydraulických systémov sa dosahuje štandard pitnej vody, kde tento bazén bude plne vhodný aj pre tehotné ženy a novorodencov.

Taktiež máte na výber unikátny farby pre keramický bazén Lagoon, či už z farieb NOVA, alebo CYBER farieb, ako aj nové farby 2017. Okrem toho Vám k nemu ponúkame aj možnosť osadenie rôznych druhov prekrytí, či už pochôdzne prekrytie, alebo prekrytie solárnou lamelou.

IQ systémom ovládania je ďalším veľmi dobrým doplnkom pre tento keramický bazén, ktorý je určený pre nastavovanie a ovládanie parametrov keramického bazéna na diaľku. Je to umožnené vďaka mobilnej aplikácii, či už pre mobilné telefóny, alebo tablety. Podporované sú platformy Android a iOS. Vďaka tejto technológií pohodlne a jednoducho nastavíte parametre bazéna a to kdekoľvek, kde sa nachádzate, stačí Vám len pripojenie na internet.

Rozmery keramického bazéna Lagoon:

8,1m x 3,7m x 1,5m

Keramický bazén Lagoon – galéria:

3D vizualizácia bazéna:

Cenová ponuka
close slider

Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel. číslo (povinné)

Predmet

Vaša správa